« Квітень 2024 » | ||||||
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Тема: Практична робота №10:«Робота з інтернет-енциклопедіями, словниками та онлайн-перекладачами».
Мета:
навчальна: сформувати вміння працювати з інтернет-енциклопедіями, словниками та онлайн-перекладачами;
розвивальна: розвивати наочно-образне та алгоритмічне мислення, пам’ять; формувати вміння виділяти головне, порівнювати і аналізувати;
виховна: виховувати в учнів інформаційну культуру, навички безпечної роботи в мережі інтернет, активність, вміння самостійно здобувати знання.
Тип уроку: практичного застосування знань, умінь і навичок.
Програмне забезпечення: комп'ютери; презентація .
План:
- Організаційний момент.
- Актуалізація опорних знань.
- Практична робота №10:«Робота з інтернет-енциклопедіями, словниками та онлайн-перекладачами».
- Підсумок уроку.
- Домашнє завдання.
Хід уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання. Відмічання відсутніх.
2. Актуалізація опорних знань.
1. Для чого призначено пошукові системи?
2. Які ви знаєте пошукові системи?
З. Що повинні відображати ключові слова для пошуку в Інтернеті?
4. Що є результатом пошуку в Інтернеті?
5. Що потрібно зробити для перегляду результатів пошуку, які не вмістилися на першій сторінці результатів?
6. Як відкрити в новій вкладці браузера веб-сторінку, на яку виконується перехід під час вибору гіперпосилання?
7. За яким алгоритмом здійснюється пошук матеріалів в Інтернеті?
8. Які матеріали вважаються недостовірними; неактуальними?
9. Навіщо потрібно захищати особисті дані в Інтернеті?
10. Як можна зменшити ризик потрапляння шкідливих програм на ваш комп’ютер під час роботи в Інтернеті?
4. Підсумок уроку.
Фронтальне опитування
1.Що цікавого ви сьогодні дізналися на уроці?
2.Що найбільше сподобалося?
3.Що запам’яталося?
4.Про що хотіли би дізнатися більше?
5. Домашнє завдання
п. 5.6 - повторити
Даний матеріал для особистого користування.
Велике прохання НЕ ПУБЛІКУВАТИ на інших сайтах.
Конспект уроку + презентація + параграф підручника