« Березень 2024 » | ||||||
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Тема: Інтернет-енциклопедії, словники та онлайн-перекладачі.
Мета:
навчальна: сформувати поняття про Інтернет-енциклопедію, Інтернет-словник, он-лайн перекладач;
розвивальна: розвивати логічне мислення;
виховна: виховувати в учнів інформаційну культуру, навички безпечної роботи в мережі інтернет, активність, вміння самостійно здобувати знання.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
Програмне забезпечення: комп'ютери; презентація «Інтернет-енциклопедії, словники та онлайн-перекладачі.»
План:
- Організаційний момент.
- Актуалізація опорних знань.
- Вивчення нового матеріалу.
- Застосування набутих знань
- Підсумок уроку.
- Домашнє завдання.
Хід уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання. Відмічання відсутніх.
2. Актуалізація опорних знань.
1. Для чого призначено пошукові системи?
2. Які ви знаєте пошукові системи?
З. Що повинні відображати ключові слова для пошуку в Інтернеті?
4. Що є результатом пошуку в Інтернеті?
5. Що потрібно зробити для перегляду результатів пошуку, які не вмістилися на першій сторінці результатів?
6. Як відкрити в новій вкладці браузера веб-сторінку, на яку виконується перехід під час вибору гіперпосилання?
7. За яким алгоритмом здійснюється пошук матеріалів в Інтернеті?
8. Які матеріали вважаються недостовірними; неактуальними?
9. Навіщо потрібно захищати особисті дані в Інтернеті?
10. Як можна зменшити ризик потрапляння шкідливих програм на ваш комп’ютер під час роботи в Інтернеті?
3. Вивчення нового матеріалу.
5. Підсумок уроку.
Фронтальне опитування
1. Для чого призначено пошукові системи?
2. Які ви знаєте пошукові системи?
З. Що повинні відображати ключові слова для пошуку в Інтернеті?
4. Що є результатом пошуку в Інтернеті?
5. Що потрібно зробити для перегляду результатів пошуку, які не вмістилися на першій сторінці результатів?
6. Як відкрити в новій вкладці браузера веб-сторінку, на яку виконується перехід під час вибору гіперпосилання?
7. За яким алгоритмом здійснюється пошук матеріалів в Інтернеті?
8. Які матеріали вважаються недостовірними; неактуальними?
9. Навіщо потрібно захищати особисті дані в Інтернеті?
10. Як можна зменшити ризик потрапляння шкідливих програм на ваш комп’ютер під час роботи в Інтернеті?
6. Домашнє завдання
п. 5.6. - вивчити Впр. 4
Даний матеріал для особистого користування.
Велике прохання НЕ ПУБЛІКУВАТИ на інших сайтах.
Конспект уроку + презентація + параграф підручника