« Березень 2024 » | ||||||
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Тема: Об’єкти та події.
Мета:
Навчальна: повторити поняття "об’єкт", визначити поняття "події"
Розвивальна: розвивати логічне і образне мислення;
Виховна: виховувати культуру роботи за комп’ютером, бережливе ставлення до комп’ютерної техніки, майна школи.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
План:
- Організаційний момент.
- Актуалізація опорних знань.
- Вивчення нового матеріалу.
- Застосування набутих знань.
- Підсумок уроку.
- Домашнє завдання.
Хід уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання. Відмічання відсутніх.
2. Актуалізація опорних знань.
•Що таке об’єкт?
•Наведіть приклади кількох об’єктів, кількох властивостей кожного з них, кількох значень, кожної із цих властивостей?
•Наведіть приклади змінення значень властивостей об’єктів, в результаті чого змінилися ці властивості?
3. Вивчення нового матеріалу.
4. Застосування набутих знань.
Працюємо за комп'ютером ст. 8.
5. Підсумок уроку.
•Що може бути причиною змінення значень властивостей об’єктів?
•У яких випадках говорять, що з об’єктом відбулася подія?
•Коли вважається, що подія залежна від іншої події?
•Коли вважається, що подія не залежна від іншої події?
6. Домашнє завдання.
п.1. Впр. 1, 3, 6
Даний матеріал для особистого користування.
Велике прохання НЕ ПУБЛІКУВАТИ на інших сайтах.
Конспект уроку + презентація + параграф підручника